Strategija

Jei Jūs žinote, ką norite pasiekti, mes įvertinsime Jūsų tikslų realumą ir veiksmų efektyvumą. Jei norite, kad verslas augtų, bet nežinote, kaip rinkodara gali tam padėti - ne bėda, išanalizuosime Jūsų verslo situaciją ir pasiūlysime sprendimą. Tą padaryti galime, nes mūsų strategų patirtis rinkodaroje ir komunikacijoje siekia 25 metus. Esame mokęsi geriausiose tarptautinėse verslo mokyklose, dirbę su daugiau nei 30 prekių ženklų, turime tarptautinio darbo patirties didelėse korporacijose.

Planavimas ir valdymas

Mes ne šiaip „kažką darysime“. Pagal Jūsų situaciją Jums pasiūlysime efektyviausių veiksmų planą su chronologiniu išdėstymu, geriausiai tinkančiais kanalais, kūrybos, gamybos, valdymo ir media pirkimo poreikiais bei kiek įmanoma tikslesniu biudžetu. Kliento naudai atliksime finansinių sąlygų derybas su media kanalais. Siekiame, kad klientas kuo aiškiau suprastų, kokį darbą atlieka agentūra. Dėmesys detalėms yra pagrindinė mūsų sukuriama vertė.

Tekstai

Mūsų komandos nariai rašyti tekstus mokėsi pas Lietuvos žiniasklaidos grandus, įkvėptus Hemingvėjaus. Kūrybiškai rašome pranešimus spaudai, analitinius straipsnius, prezentacijas, socialinių tinklų žinutes, naujienlaiškius, kalbas. Esame parašę net ir knygų.

Grafinė kūryba

Galime sukurti dizainą, perteikiantį prekės ženklo vertybes, misiją, atliepiantį vartotojų lūkesčius. Mūsų vizualiniai sprendimai - įsiklausymo į klientą ir kruopštaus darbo rezultatas. Kuriame su įkvėpimu.

Socialiniai tinklai

Bendruomenes Facebook'e formuojame jau nuo 2010 metų. Jei norite ryšio su vartotojais - mes žinome, kaip tą padaryti. Esame Facebook mokslo daktarai, socialinio kapitalo ir goodwill derliaus rinkėjai. Linkedin ar Instagram irgi skaitosi.

Tyrimai

Visuomenės nuomonė, klientų pasitenkinimas, kainos nustatymas, konkurncinė aplinka, produkto paklausa. Kiekybinių, kokybinių tyrimų parengimas. Šiose srityse turime 10 metų patirties tarptautiniu mastu.

Google

Google Adwords, SEM. Turime specialistus su visais įmanomais sertifikatais. Svarbiausia - mes laikomės nuostatos, kad reklamos parodymų kiekis ir paspaudimai nėra pagrindinis KPI. Siekiame, kad Jūsų žinutę matytų tie klientai, kuriuos pajėgsite aptarnauti.

Naujos idėjos

Jūsų verslas gali atsidurti situacijoje, kai tradiciniai rinkodaros ir komunikacijos metodai neveikia. Mes esame idėjų generatoriai ir netradicinių sprendimų įgyvendintojai. Galime sukurti robotus kontaktų paieškai. Galime atvesti pas Jus klientą, pastarajam net neįtariant, kad jis eina pas Jus.